• Witam na mojej stronie!

• Drodzy Uczniowie,

yesJestem nauczycielem biologii i chemii, opiekunem Samorządu Uczniowskiego, wychowawcą klasy 7b.smiley

yesLekcje online odbywają sie wg planu na platformie zoom.cool

ZASADY PRACY PODCZAS

LEKCJI ZDALNYCH ONLINE

1. Lekcje biologii/ chemii odbywają się za pośrednictwem platformy zoom.
          2. Uczeń dołącza się do zajęć w czasie rzeczywistym tzn. trwania lekcji.
          3. Podczas zajęć należy mieć włączoną kamerkę oraz wyłączony mikrofon.
          4. Uczeń swoją obecność na lekcji sygnalizuje poprzez wpis na czacie imienia i nazwiska.
          5. Jeżeli uczeń ma wyłączoną kamerę i wywoływany przez nauczyciela nie odpowiada, może być uznany za nieobecnego na lekcji.
          6. Należy mieć przygotowany zeszyt, podręcznik, ćwiczenia
          7.  Podczas zajęć online uczeń powinien zachowywać wszelkie standardy jak podczas lekcji w szkole, nie wolno mieć włączonych innych stron, aplikacji, wychodzić.

UCZEŃ POWINIEN BYĆ SKONCENTROWANY NA LEKCJI.

1. Uczniowie, którzy swoim zachowaniem, strojem przekraczają normy szkolne, zostać mogą odłączeni z zajęć.

• Sala
            • Worpie14-16, sala 10