• Innowacje pedagogiczne/ projekty/ programy

•

Bierzemy udział w Ogólnopolskim Programie dla Bibliotek "Biblioteka – dobre miejsce dla człowieka"

MIĘDZYNARODOWY PROJEKT EDUKACYJNY/ INNOWACJA PEDAGOGICZNA

"CZYTAM Z KLASĄ - LEKTURKI SPOD CHMURKI"

Z klasą IIb realizujemy V edycję "Na tropach dobroczynności".

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MIĘDZYNARODOWY PROJEKT EDUKACYJNY/ INNOWACJA PEDAGOGICZNA

"CZYTAM Z KLASĄ - LEKTURKI SPOD CHMURKI"

Biblioteka szkolna i klasa II b w tym roku szkolnym będziemy realizować Międzynarodowy Projekt Edukacyjny "Czytam z klasą - lekturki spod chmurki", wspierający rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III, będący również innowacją pedagogiczną. To już III edycja tym razem poznajemy zawody.

INNOWACJA PEDAGOGICZNA

"KROPKA POCZĄTKIEM ROZWOJU KREATYWNOŚCI I WIARY W SIEBIE

I KROPKA…"

Innowacja ma na celu kształtowanie postawy twórczej, trenowanie wyobraźni, obcowanie z różnorodnymi bodźcami, metodami, inspirację w grupie i w otwartej komunikacji.

PROJEKT EDUKACYJNY

„KOCHAMY BAŚNIE”

Baśń to najlepszy materiał biblioterapeutyczny. Pozwala ona rozładować lęki, zrozumieć skomplikowany świat, rozbudzić wyobraźnię, ukazać sens życia i przelotność cierpienia. Baśń w edukacji wczesnoszkolnej ma ważne znaczenie    w wychowaniu i kształceniu. Podaje prawdy moralne, modele zachowań w sposób dostępny dla umysłu dziecka. Projekt realizowany jest w klasach I-III, podczas zastępstw doraźnych.

RZĄDOWY PROGRAM

KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ

Program umożliwił zakup książek do naszej biblioteki.