• Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

• Msza święta odbędzie się w poniedziałek 04.09.2023 r. o godz. 8:00 w kościele pw. Dobrego Pasterza.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się 04 września 2023 r. (poniedziałek)

Klasy 1 - Aula, godz. 9:00

Pasowanie na ucznia klasy 1 i członka społeczności SP21 na Auli, następnie spotkanie z wychowawczyniami w klasach:

1A - wychowawca p. mgr Jolanta Gala, sala 28, II piętro

1B - wychowawca p. mgr Beata Domagała-Golonka, sala 19, I piętro

Uczniowie mogą przynieść rogi obfitości tzw. tyty

Klasy 2-8 rozpoczęcie z wychowawcami w klasach godz. 9:00

Uczniowie w tym dniu mają 2 godziny z wychowawcami.

Kl. 2A mgr Alicja Sobocińska-Świerdza, s. 17

Kl. 2B mgr Katarzyna Burg, s. 26

Kl. 3A mgr Maria Woźniak-Halamus, s. 27

Kl. 3B mgr Beata Bulińska, s. 18

Kl. 4A mgr Mirosława Mughal, s. 20

Kl. 4B mgr Iwona Rulik, s. 15

Kl. 5A mgr Agata Gołba, s. 3

Kl. 5B mgr Alicja Suchorab, s. 10

Kl. 6A mgr Małgorzata Wilk, s. 14

Kl. 6B mgr Edyta Gawlik-Mazanek, s. 24

Kl. 7A mgr Klaudia Ścigała s. 8

Kl. 7B mgr Renata Soczówka, s. 29

Kl. 8A mgr Aleksandra Szcześniak, s. 11

• Obiady we wrześniu 2023 r.

• Obiady  gotujemy od 05.09.2023 r. (wtorek).

W tytule przelewu piszemy imię i nazwisko ucznia, klasa.

Wpłata do 05.09.2023r (Wpłata zaksięgowana po tym terminie będzie zwracana na konto rodzica, a dziecko nie będzie wpisane na listę obiadową. Środki muszą być zaksięgowane do 05.09.2023 r., więc należy obiady wcześniej opłacićŚrodki muszą być zaksięgowane do 05.09.2023 r., więc należy obiady wcześniej opłacić)

Koszt: 19 dni x 9 zł = 171 zł

• Szkoły Pełne Talentów

• Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy wsparli naszą szkołę podczas akcji Szkoły Pełne Talentów w 2022 roku. Udało nam się dzięki Waszemu zaangażowaniu zdobyć wiele pomocy dydaktycznych, z których na lekcjach będą korzystać nasi wspaniali uczniowie i ich nauczyciele.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które chciałyby wesprzeć naszą szkołę od 1 września 2023 roku. Jest to moment, w którym rusza kolejna edycja Szkół Pełnych Talentów organizowana przez Lidla.

Jak można wesprzeć naszą szkołę?

Wystarczy robić zakupy w sklepach Lidl za min. 50 zł, w tym 1 warzywo i 1 owoc, pobrać w kasie TALENCIAKI i przekazać je naszej szkole. Można je wrzucić do specjalnego pudełka umieszczonego w:

- sekretariacie,

- na świetlicy szkolnej,

- przy portierni i na ladzie tuż przy wejściu do szkoły,

- można je przekazać wychowawcy klasy,

- można je bezpośrednio przekazać Pani mgr Sylwii Bieniek - szkolnej koordynatorce akcji.

Talenciaki może przekazać każda osoba, która chce pomóc naszej szkole, nawet osoby, których dzieci nie uczą się w naszej szkole. Prosimy informujcie wszystkich, których znacie, że nasza szkoła zbiera TALENCIAKI.

Z góry dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w tegorocznej akcji. Możemy wspólnie zapewnić naszym uczniom i nauczycielom atrakcyjne pomoce do nauki.

Kliknij w poniższy link:

Szkoły Pełne Talentów LIDLA

• Omdlenia - informacje

• Szanowni Państwo Dyrektorzy,

w załączeniu przekazujemy ulotkę przygotowaną przez studentów z Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki. Materiał zawiera najważniejsze informacje dotyczące m.in. przyczyn omdleń, ich charakterystycznych objawów czy sposobów na zmniejszenie ryzyka omdleń.

Ulotka została przygotowana w przystępnej dla młodych ludzi formie graficznej. Będzie szczególnie pomocna przy organizacji wydarzeń i uroczystości szkolnych z udziałem dzieci i młodzieży.

Prosimy o przekazanie materiałów uczniom i ich rodzicom oraz zamieszczenie ich na stronie internetowej szkoły lub w mediach społecznościowych.

Biuro MinistraMinisterstwo Edukacji i Nauki

ulotkaomdleniawersjadodruku.pdf