Nawiązując do tradycji samodzielnego wykonywania ozdób świątecznych, co roku w naszej szkole organizowany jest Kiermasz Świąteczny – w tym roku odbył się 20 grudnia.
Na specjalnie przygotowanych stoiskach, swoje miejsce znalazły niepowtarzalne bożonarodzeniowe dekoracje. Nasi goście mogli też kupić pyszne ciasta, krokiety z kapustą i grzbami oraz górlaskie oscypki. Spragnieni mogli skorzystać z bogatej oferty napoi, w tym kawa, herbata, napoje świąteczne.
Jak co roku, świąteczny kiermasz, cieszył się ogromnym powodzeniem i był wspaniałym wstępem do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
W tym dniu odwiedził nas również radny Pan Krzysztof Gajowiak, który wcielił się w postac świętego Mikołaja, rozdając słodycze zakupione przez Radę Rodziców.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za zaangażowanie w organizację tego święta naszej społeczności szkolnej.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie wsparli tegoroczny kiermasz.
Zapraszamy za rok.