Składam serdeczne podziękowania wszystkim nauczycielom, rodzicom, uczniom za udział w Rodzinnym Pikniku Środowiskowym organizowanym w tym roku również w związku z uczczeniem 770 rocznicy nadania praw miejskich miastu Bytom.
Dziękuję wszystkim gościom, rodzicom, sponsorom, którzy sponsorowali nagrody główne w naszym konkursie wiedzy o Polsce i Bytomiu.
Dziękuję wszystkim rodzicom, którzy przekazali fanty/nagrody na nasz konkurs wiedzy o Polsce i Bytomiu.
Dziękuję za wsparcie pikniku przez przekazanie ciast, naczyń, sztućców, kubków i wielu, wielu innych przedmiotów.
Dziękuję za ogrom pracy jaką wykonaliście dzisiaj to jest 7 czerwca 2024 r., aby Nasz Rodzinny Piknik był wielkim wydarzeniem w Karbiu.
Dzięki Wam Piknik wyszedł wyśmienicie!
Dziękuję serdecznie w imieniu swoim, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców i zapraszam na kolejny Piknik za rok.
Fotorelacja już wkrótce.
pozdrawiam serdecznie
dyrektor szkoły
Krzysztof Kawka