• Dzień Kobiet

• 8 marca z okazji Dnia Kobiet Samorząd zorganizował apel podczas którego ogłoszono kto został Damą Szkoły w tym roku szkolnym.

W kasach 1 - 3 została nią Zuzanna Syguda, a w klasach 4-8 Julia Świadek. Gratulujemy.

Natomiast chłopcy z klasy 8a i 8c przygotowali wspaniały pokaz artstyczny przedstawający baśń Kopciuszek, ale... w trochę  innej wersji. Wszystkim bardzo podobał się występ.

Samorząd Uczniowski

• Szukamy Omnibusa - wyniki marcowe

• Wyniki konkursu - Szukamy Omnibusa w marcu...

1. Tomasz Gajda - 30 pkt/ czas: 1 min. 47 sek.

2. Amelia Szafarczyk - 30 pkt/ czas: 1 min. 54 sek.

3. Kacper Pajączkowski - 30 pkt/ czas: 2 min. 7 sek.

4. Lena Milczarek - 30 pkt/ czas: 2 min. 11 sek.

Pozostali uczestnicy zdobyli mniej niż 30 punktów.

Wow! Pierwszym Omnibusem w tym roku szkolnym w miesiącu marcu zostaje Tomasz Gajda, uczeń klasy 6B.

Gratuluję i pozdrawiam

• Wyniki konkursu fotograficznego "Koniunkcja Wenus i Jowisza"

• 1. Wszyscy uczniowie, którzy w terminie wysłali zdjęcia otrzymują z geografii 6 - gratuluję.

Gratuluję Wam i rodzicom tego, że to niezwykłe zjawisko obserwowaliście i udokumentowaliście. Brawo!

2. Wszystkie zdjęcia pojawią się w nagrodę w piątek w galerii na stronie internetowej szkoły (drugi bonus). Niech społeczność szkolna zobaczy jakich mamy wspaniałych obserwatorów środowiska geograficznego w naszej szkole!

3. Wyniki konkursu:

I miejsce - Damian Szostek, klasa 6A (zdjęcia w czerni)

II miejsce - Szymon Bogaczyk, klasa 6A

III miejsce - Jakub Walczak, klasa 5B oraz Antoni Solak, klasa 5A

Nagrody - dyplomy, drobne upominki oraz Vouchery dyrektora na dzień bez pytania. Voucher do odebrania w piątek u dyrektora, ważny w dniach 20-24 marca 2023 r. (trzeci bonus).

Pozostali uczniowie uzyskali wyróżnienie, a w nagrodę Voucher dyrektora na dzień bez pytania. Voucher do odebrania w piątek u dyrektora, ważny w dniach 20-24 marca 2023 r. (trzeci bonus)

Gratuluję!

• Koniunkcja Wenus i Jowisza - konkurs

• Drodzy uczniowie i rodzice oraz nauczyciele!

Dzisiaj Wenus i Jowisz zbliżyły się do siebie na niebie, a kulminacja nastąpi właśnie dzisiaj - 1 marca.

Od kilku dni można je zobaczyć obok siebie gołym okiem.

Czekam na najładniejsze, najwyraźniejsze zdjęcie.

Możecie je wysłać na maila podanego w Librusie lub przynieść na nośniku typu pendrive, płyta CD/DVD do piątku do godz. 18:00.

Koniunkcja Wenus i Jowisza

• Udział uczniów w przedstawieniu Teatru Eden

• W środę 1.03.2023 uczniowie klasy 1b po raz kolejny odwiedzili ochronkę i wzięli udział w przedstawieniu w wykonaniu aktorów z Teatru Eden z Wieliczki. Przedstawienie nosiło tytuł „ Jonasz i wielka ryba”. Dzieci bawiły się wspaniale, ponieważ aktorzy angażowali dzieci do wspólnej zabawy. Historia Jonasza przypominała o takich wartościach jak: posłuszeństwo, pomoc drugiemu człowiekowi i dobroć.