STRONA GŁÓWNA
DRODZY ÓSMOKLASIŚCI !!!
Życzymy Wam powodzenia na tegorocznych egzaminach oraz wiary we własne możliwości. Trzymamy kciuki !
Kreatywni z Fideą
Wychowawcy klas 1-8 oraz wychowawcy świetlicy szkolnej w ramach realizowanego w naszej szkole projektu Fidea prowadzą lekcje z kreatywności. Dla uczniów zajęcia są szansą na poznanie efektywniejszych metod nauki, a dla nauczycieli jest to gotowy pakiet animowanych materiałów, który pomoże im przekazać wiedzę o kreatywności i nie tylko w ciekawy i innowacyjny sposób. Galeria
Warsztaty ekologiczne
Stowarzyszenie Ziemia i My - Centrum Edukacji Ekologicznej w ramach warsztatów dla szkół przeprowadziło zajęcia z naszymi uczniami. Uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w warsztatach nt. konieczności ograniczenia odpadów komunalnych - "Śmieci nasze powszednie". Uczniowie klas starszych wzięli udział w warsztatach przyrodniczych pt. "Spotkanie z drzewem" - były to zajęcia w terenie. Dziękujemy za wspaniałą przygodę podnoszącą naszą świadomość ekologiczną, tak ważną we współczesnym świecie. Dzięki zajęciom mieliśmy możliwość wzmocnienia poczucia odpowiedzialności za środowisko naturalne, za naszą Ziemię. Galeria
Wyniki konkursów w ramach innowacji "Z kulturą słowa za pan brat"
"Magia polskiej poezji"-konkurs recytatorski w klasie Va
1.Kamila Sękowska
2.Kinga Kaczerewska
3.Bartosz Molin
Wyróżnienie -Robert Rożek
Szkolny konkurs ortograficzny dla klas VI
1.Amelia Szafarczyk i Wiktoria Gibała klasa VIa
2.Alan Nowak klasa VIc
3.Oliwia Soszka klasa VIb
Szkolny konkurs na najładniejszy zeszyt lektur
Wyniki szkolnego konkursu Przebierz Syriusza, czyli maskotkę Unii Europejskiej
I miejsce- Nicola Franosz kl. 1b
II miejsce- Roksana Kistowska kl. 1b
III miejsce- Julia Górska kl. 1a oraz Karolina Rozmiarek kl. 2b
Gratulujemy !
...
SZANOWNI PAŃSTWO,
WYNIKI REKRUTACJI DO KLASY I NA ROK SZKOLNY 2021/2022 ZNAJDUJĄ SIĘ W ZAKŁADCE UCZNIOWIE I RODZICE.
Wyniki konkursu międzyszkolnego "Adventure of my life"
Dziękujemy na otrzymane prezentacje, było ich całkiem sporo i bardzo trudno było wybrać te najlepsze.
Oto wyniki:
I miejsce Martyna Błaszczyk SP33
I miejsce Maria Krawętkowska SP27
II miejsce Jan Kocot SP36
III miejsce Martyna Goś SP33Wszystkim uczestnikom dziękujemy a zwycięzcom gratulujemy.
Dyplomy oraz nagrody dostarczymy do szkół po 20 maja
Aleksandra Szcześniak, Małgorzata Wilk
Wyniki konkursu "Matematyka w przedmiotach użytkowych”
„Sfotografuj matematykę- π- ękna matematyka”
Klasy IV- VIII
I miejsce: Emilia Żymołka kl. 7b "Matematyka na co dzień - wykroje"
II miejsce: Maria Michulec kl. 8b "Kółka, kółeczka"
III miejsce: Dawid Gibała kl. 8a "Trójkąty i kule" i Konrad Marciniak kl. 8b " Czasomierz"Klasy I- III
I miejsce: Maja Żak kl. Ia „Matematyczna podróż z jednym z pilotów"
Spotkanie prezydenta Mariusza Wołosza z rodzicami ósmoklasistów
Szanowni Państwo,
Jeszcze kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. 17 maja o 17.00 na kanale YT miasta bytom spotkam się z rodzicami i opiekunami uczniów klas ósmych, by przybliżyć im bogatą ofertę edukacyjną naszego miasta i przekonać, że Bytom to dobre miejsce, by kontynuować tu naukę na ciekawych i rozwojowych kierunkach.
Będzie to także okazja do odpowiedzi na pytania dotyczące procesu rekrutacji itd. oraz inne zagadnienia, które nurtują rodziców w związku z naborem uczniów do szkół ponadpodstawowych.
Transmisja odbędzie się na kanale YT miasta Bytom
https://www.youtube.com/channel/ucqquxjg3reg25mwzh5stbhq
Z poważaniem
Prezydent Miasta
Mariusz Wołosz
WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU "MATEMATYKA JEST WSZĘDZIE"
I MIEJSCE BIBLIS OLIWIA SP 23
II MIEJSCE RUTKOWSKA OLIWIA SP 16
III MIEJSCE NAWRAT KATARZYNA SP 3
WYRÓŻNIENIE KAROLAK PAULINA SP 21
Serdecznie gratulujemy laureatom.
Nagrody i dyplomy można odebrać w sekretariacie w budynku przy ulicy Racławickiej 17 od 18.05.21r. w godzinach 8-14.
Płatność za obiady - klasy 4-8
Klasy 4-6
6 dni żywieniowych x 5,00 zł = 30,00 zł
Klasy 7-8
3 dni żywieniowe x 5,00 zł = 15,00 zł
Rodzice/opiekunowie, którzy jeszcze nie dokonali wpłaty - termin do 12 maja 2021 r.
Rodzice/opiekunowie, którzy wpłacili wcześniej za cały miesiąc - wpłaty przechodzą na czerwiec.
DZIEŃ MAŁEGO MATEMATYKA
11 maja był w klasach I- III Dniem Małego Matematyka. Bawiąc się, udowodniliśmy, że matematyka to również fajna zabawa. Rozszyfrowaliśmy hasło z Szachownicy Polibiusza, rozwiązywaliśmy interaktywne zadania, quizy i łamigłówki matematyczne, wykonaliśmy pomoce matematyczne z papieru. Udział w grach i zabawach matematycznych pokazał jasną stronę tej Królowej Nauk.
SUKCES NASZEJ UCZENNICY
Gratulujemy Nadii Ossig z klasy II a, zajęcia I miejsce w Międzyszkolnym Zdalnym Konkursie - "Osoby z AUTYZMEM i niepełnosprawnościami są wśród nas - zróbmy im miejsce".
Szkolnym koordynatorem konkursu była Pani Joanna Skorzec-Gajetzki.
KONKURS FOTOGRAFICZNY
Szkolni koordynatorzy konkursu: Pani Katarzyna Babik-Miszkiewicz, Pani Małgorzata Wilk
Wyniki konkursu komputerowego „Z Wordem na TY”
I miejsce
Konrad Marciniak 7B
Olaf Kwiatos-Kaliński 6C
II miejsce
Julia Węgrzyn 6C
III miejsce
Maria Michulec 8B
Gratulujemy !!!
Koordynator konkursu, mgr Iwona Rulik
Godziny dzwonków
Niedziela 28.06.2026Galeria zdjęć
- brak danych